Zakończyły się wakacje i nadszedł czas inauguracji nowego roku szkolnego 2019/2020. Mam nadzieję, że ostatnie dwa miesiące upłynęły wszystkim w miłej i spokojnej atmosferze, dzięki czemu zregenerowaliście Państwo siły i w pełnej gotowości przystępujecie do nowych wyzwań.

Drodzy Uczniowie!
Początek roku szkolnego to oczywiście koniec wakacyjnej swobody, zabawy i wypoczynku. Jednakże najbliższy czas to nie tylko szare miesiące spędzone nad zeszytami i przygotowaniami do klasówek. Niezależnie od tego czy dzisiaj wracacie do tych samych, co w czerwcu nauczyli i znajomych z klasy, czy dopiero zaczynacie poznawać wszystko na nowo, życzę by nauka i szkoła dostarczała Wam przyjemności i satysfakcji.

Drodzy Rodzice!
Stanowicie bardzo ważną część społeczności szkolnej. Wasze opinie i uwagi są niezwykle istotne. Życzę Państwu wielu radosnych chwil, związanych z sukcesami Waszych dzieci, abyście byli dumni z ich osiągnięć. Pragnę życzyć także cierpliwości i wytrwałości w procesie wychowawczym. Jestem pewien, że w przyszłości Wasze pociechy wyrosną na wykształconych i mądrych obywateli.

Szanowni Dyrektorzy, Nauczyciele i Pracownicy Oświaty!
Zawód, który wykonujecie jest bardzo wymagającą i odpowiedzialną profesją. Państwa wkład w proces kształcenia oraz wychowania przyszłych pokoleń jest nieoceniony. Chciałbym życzyć wspaniałych efektów pracy, rozwoju zawodowego oraz satysfakcji z pracy.

Szanowni Państwo!
Przed Wami kolejny rok szkolny pełen nowych wyzwań, pracy i intensywnej nauki. Całej społeczności szkolnej składam najserdeczniejsze życzenia wielu sukcesów oraz pomyślności w realizacji swoich planów.