Dnia 17.04.2019 roku o godz. 10.00 w Biurze Senatora RP Macieja Łuczaka, mieszczącego się przy ul. Stary Rynek 6 w Pabianicach zebrało się Jury w składzie:

Przewodniczący:  Maciej Łuczak – Senator Rzeczypospolitej Polskiej

Członkowie:

  • Małgorzata Grzesiak-Cieślak – dyrektor Biura Senatora RP Macieja Łuczaka
    w Pabianicach;
  • Kinga Majda – pracownik Biura Senatora RP Macieja Łuczaka

Ze względu na  bardzo dużą liczbę pięknie wykonanych kartek, przyznano miejsca ex aequo oraz liczne wyróżnienia.

I miejsce zajmują:

  • Wiktoria Ziąbka ze Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Kazimierzu
  • Amelia Świderska ze Szkoły Podstawowej im. Juliana Tuwima w Parzęczewie

 

II miejsce zajmują:

  • Joanna Nowińska ze Szkoły Podstawowej im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego
  • Piotr Kacprzak ze Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Kazimierzu

 

III miejsce zajmują:

  • Amelia Krzychala ze Szkoły Podstawowej w Pawlikowicach
  • Zuzanna Rogut ze Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Kazimierzu

 

Wyróżnienia otrzymują:

  • Roksana Paczkowska ze Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Kazimierzu
  • Lena Zarzycka ze Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Kazimierzu
  • Marcin Twardowski ze Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Kazimierzu
  • Wiktoria Petera ze Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Kazimierzu
  • Zuzanna Paczkowska ze Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Kazimierzu
  • Maria Osowska ze Szkoły Podstawowej im. Juliana Tuwima w Parzęczewie
  • Filip Sapiński ze Szkoły Podstawowej im. Juliana Tuwima w Parzęczewie
  • Zuzanna Kurowska ze Szkoły Podstawowej im. Juliana Tuwima w Parzęczewie
  • Bartosz Bugała ze Szkoły Podstawowej w Chociszewie
  • Aleksandra Banaszkiewicz ze Szkoły Podstawowej w Chociszewie
  • Aleksandra Kierzek ze Szkoły Podstawowej w Chociszewie
  • Nadia Jankiewicz ze Szkoły Podstawowej w Chociszewie
  • Marta Marszałek ze Szkoły Podstawowej w Chociszewie
  • Marta Walczak ze Szkoły Podstawowej w Chociszewie
  • Emilia Krata ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Chociwiu
  • Wojciech Łyżwa ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Chociwiu
  • Nikola Kuryłek ze Szkoły Podstawowej w Pawlikowicach
  • Julia Skotareg ze Szkoły Podstawowej im. Króla Stefana Batorego w Szczawinie
  • Hubert Wyrębowski ze Szkoły Podstawowej im. Króla Stefana Batorego w Szczawinie
  • Natalia Piestrzeniewicz ze Szkoły Podstawowej im. Króla Stefana Batorego w Szczawinie
  • Bogna Biesaga ze Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Bychlewie
  • Marianna Pawlak ze Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Bychlewie
  • Julia Malinowska ze Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Bychlewie
  • Dominika Stelmach ze Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Bychlewie ze Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Bychlewie

Wszystkim serdecznie gratulujemy.